Звернення № 3464

#3464 створено 28 Травня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Баришівка, Баришівка, Київська обл., Україна, 07500
Координати сміттєзвалища: 50.34605, 31.31715
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Червня 2018

В РОБОТІ

Сміття

28.05.2018, 11:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.05.2018, 11:21 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.05.2018, 10:00 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.06.2018, 09:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 29.05.2018 № П 44.2109/2108/2107/2106/2104/2103/2100/2097/2093/.2 та від 30.05.2018 № П 44.2149/2152/2154/2155.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення гр. Петрова С.М. від 29.05.2018 № 3454/3484/3483/3482/3480/3479/
3464/3461/3457/3425/3428/3430/3431-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища на території смт. Баришівка та повідомляє.
Листом від 19.06.2018 № 597/02-29 Баришівська селищна рада повідомила, що вказані звернення направлено на виконання Баришівському ВКККП та Баришівському ЖЕКу.
У зв’язку із великою кількістю звернень та значним об’ємом роботи, ліквідація смітників буде виконана поступово.

Статус: Надано відповідь

24.07.2018, 10:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідовано

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника