Звернення № 3418

#3418 створено 29 Травня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Металургів, 23, Бровари, Київська обл., Україна, 07402
Координати сміттєзвалища: 50.52249, 30.80701
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Червня 2018

В РОБОТІ

Створили стихійне сміттезвалище

29.05.2018, 17:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.05.2018, 17:24 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.05.2018, 18:05 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.06.2018, 14:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Виконавчий комітет Броварської міської ради повідомив, що по даним зверненням направлено листи та приписи керівникам комунальних служб міста, керівникам приватних підприємств та організацій, власникам приватних садиб.

Статус: Надано відповідь