Звернення № 3367

#3367 створено 21 Травня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Переяславський шлях, 131/1, Бровари, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.48457, 30.79339
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 20 Червня 2018

В РОБОТІ

Мешканці створили стихійне сміттезвалище

21.05.2018, 22:26 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.05.2018, 22:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.05.2018, 11:26 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

19.06.2018, 15:54 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Виконавчий комітет Броварської міської ради повідомив, що по даним зверненням направлено листи та приписи керівникам комунальних служб міста, керівникам приватних підприємств та організацій, власникам приватних садиб.

Статус: Надано відповідь