Звернення № 3337

#3337 створено 18 Травня 2018

24

Небезпечні - Змішані

Адреса: Львівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.85696301519, 24.095822498202
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Червня 2018

В РОБОТІ

На територію поблизу мулових полів очисних споруд «Львівводоканалу» відбувається систематичне завезення поролону у великих об’ємах з наступним його спалюванням.

Прошу вжити заходів для недопущення завезення і спалювання поролону та інших відходів, які завозяться у металевих ємкостях на вищезгадану територію, що є причиною негативного впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я людей, а також неприємного запаху їдкого диму для мешканців околиць Львова та с. Мурованого, що розташоване поблизу.

Координати розміщення території уточнено на фото.

18.05.2018, 11:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.05.2018, 11:18 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.06.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

26.06.2018, 14:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.06.2018, 14:53 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації надає лист Пустомитівської РДА щодо ліквідації сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь