Звернення № 3333

#3333 створено 17 Травня 2018

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т1002, Раківка, Київська обл., Україна, 07351
Координати сміттєзвалища: 50.64921, 30.25004
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Червня 2018

В РОБОТІ

Просимо зобов'язати місцеву владу (Синяківська сільська рада) організувати для мешканців громади спеціально облаштоване місце для вивозу сміття або створити доступні умови його регулярного збору та сортування.

17.05.2018, 11:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.05.2018, 11:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.05.2018, 13:02 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.06.2018, 14:25 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 17.05.2018 № П 08.1919.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Побідаш А.В. від 17.05.2018 № 3333-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.64921, 30.25004 та повідомляє.
Вишгородська районна державна адміністрація повідомляє, що на підставі наданої інформації від Синяківської сільської ради стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване найближчим часом.

Статус: Надано відповідь