Звернення № 3321

#3321 створено 15 Травня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т0611, Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.228550061774, 29.54200565815
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Червня 2018

В РОБОТІ

Стихійне звалище сміття.
Точні координати 50.228903, 29.542201

15.05.2018, 21:47 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.05.2018, 21:47 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.05.2018, 10:19 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.06.2018, 10:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Ваше звернення направлено до Брусилівської районної державної адміністрації, Брусилівської ОТГ, Морозівської сільської ради, Державної екологічної інспекції та Головному управлінню Держпродспоживслужби в Житомирській області для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

19.06.2018, 11:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» 15.05.2018 за №3321 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться на території Брусилівського району за координатами: 50.228903, 29.542201та 50.228550061774, 29.54200565815 повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому Ваше звернення направлено до Брусилівської районної державної адміністрації, Брусилівської ОТГ, Морозівської сільської ради, Державної екологічної інспекції та Головному управлінню Держпродспоживслужби в Житомирській області для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь