Звернення № 3311

#3311 створено 16 Травня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Пархоменка, Баришівка, Київська обл., Україна, 07500
Координати сміттєзвалища: 50.35614, 31.30876
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Червня 2018

В РОБОТІ

Прахоменка

16.05.2018, 12:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.05.2018, 12:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.05.2018, 14:19 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.06.2018, 15:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 16.05.2018 № П 44.1898.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Петрова С.М. від 16.05.2018 № 3311-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.35614, 31.30876 та повідомляє.
Баришівський виробничо-комерційний комбінат комунальних послуг повідомив, що сміття знаходиться на приватній земельній ділянці.
З метою вирішення питання, власнику земельної ділянки направлено лист - попередження щодо термінової ліквідації стихійного сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

02.07.2018, 16:01 Спростування виконання Заявником.

не прибрано сміття

Статус: Відхилено Заявником

10.07.2018, 09:49 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване найближчим часом

Статус: Надано відповідь

24.07.2018, 09:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника