Звернення № 3310

#3310 створено 16 Травня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Київський шлях, 48, Баришівка, Київська обл., Україна, 07500
Координати сміттєзвалища: 50.36812, 31.32678
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Червня 2018

ВИКОНАНО

Київській шлях

16.05.2018, 12:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.05.2018, 12:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.05.2018, 14:19 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.05.2018, 10:49 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Баришівський виробничо-комерційний комбінат комунальних послуг повідомив, що сміття із стихійного сміттєзвалища вивезене та захоронене на сміттєзвалищі твердих побутових відходів, що знаходиться на території Баришівської сільської ради

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

24.05.2018, 11:24 Підтвердження виконання Заявником.

Дякую

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником