Звернення № 3307

#3307 створено 16 Травня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Баришівка, Київська обл., Україна, 07500
Координати сміттєзвалища: 50.34258, 31.31023
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Червня 2018

В РОБОТІ

Жильцы сносят мусор за забор

16.05.2018, 12:20 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.05.2018, 12:20 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.05.2018, 14:20 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.06.2018, 09:34 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 16.05.2018 № П 44.1902.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Петрова С.М. від 16.05.2018 № 3307-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.34258, 31.31023 та повідомляє, що стихійне сміттєзвалище знаходиться на території Київоблспоживспілки.
З метою вирішення даного питання, Баришівська селищна рада направила лист на підприємство щодо термінової ліквідації стихійного сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

02.07.2018, 16:04 Спростування виконання Заявником.

смітник не прибрано

Статус: Відхилено Заявником

05.07.2018, 10:44 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище знаходиться на приватній власності

Статус: Надано відповідь