Звернення № 3306

#3306 створено 16 Травня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця гетьмана Дорошенка, Баришівка, Київська обл., Україна, 07500
Координати сміттєзвалища: 50.34398, 31.3315
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Червня 2018

В РОБОТІ

Аул Гетьмана Дорошенко

16.05.2018, 13:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.05.2018, 13:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.05.2018, 14:20 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.06.2018, 16:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 16.05.2018 № П 44.1906.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Петрова С.М. від 16.05.2018 № 3306-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.34398, 31.3315 та повідомляє, що стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване до 20.06.2018 року.

Статус: Надано відповідь