Звернення № 3305

#3305 створено 16 Травня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Одеська, Баришівка, Київська обл., Україна, 07501
Координати сміттєзвалища: 50.35119, 31.3341
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Червня 2018

ВИКОНАНО

Одеська вулиця

16.05.2018, 13:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.05.2018, 13:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.05.2018, 14:20 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.06.2018, 15:56 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 16.05.2018 № П 44.1905.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Петрова С.М. від 16.05.2018 № 3305-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.35119, 31.3341 та повідомляє.
Баришівський виробничо-комерційний комбінат комунальних послуг повідомив, що сміття знаходиться на приватній земельній ділянці.
З метою вирішення питання, власнику земельної ділянки направлено лист - попередження щодо термінової ліквідації стихійного сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

20.06.2018, 13:09 Спростування виконання Заявником.

Статус: Відхилено Заявником

27.06.2018, 12:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 16.05.2018 № П 44.1905.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Петрова С.М. від 16.05.2018 № 3305-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.35119, 31.3341 та повідомляє.
Баришівський виробничо-комерційний комбінат комунальних послуг повідомив, що сміття знаходиться на приватній земельній ділянці.
З метою вирішення питання, власнику земельної ділянки направлено лист - попередження щодо термінової ліквідації стихійного сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

02.07.2018, 16:00 Підтвердження виконання Заявником.

не прибрано з комунальної земельної ділянкі як зазначено на кадастрі

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником