Звернення № 3304

#3304 створено 16 Травня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Баришівка, Київська обл., Україна, 07501
Координати сміттєзвалища: 50.35393, 31.33701
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Червня 2018

В РОБОТІ

Большая куча мусора с годами только увеличивается

16.05.2018, 13:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.05.2018, 13:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.05.2018, 14:21 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.06.2018, 16:06 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 16.05.2018 № П 44.1904.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Петрова С.М. від 16.05.2018 № 3304-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.35393, 31.33701 та повідомляє, що стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване до 20.06.2018 року.

Статус: Надано відповідь