Звернення № 3278

#3278 створено 15 Травня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Підприємницька, Бровари, Київська обл., Україна, 07402
Координати сміттєзвалища: 50.4948, 30.82165
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Червня 2018

В РОБОТІ

Смітник

15.05.2018, 06:26 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.05.2018, 06:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.05.2018, 09:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.06.2018, 17:12 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 15.05.2018 № Я 29.1875/1874/1855/1854/1853/1860/1859/1857/1861/1866/
1865/1864/1863/1867/1868/1869/1873/1852/1856/1872/1877/1876.2 департа-ментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення громадянина Яроша В.М.
№ 3280/3279/3287/3286/3284/3292/3291/3289/3293/3298/3297/3296/3295/3299/
3300/3301/3278/3283/3288/3277/3282/3281-ЗГ/ЕКМ, щодо виявлених стихійних сміттєзвалищ в місті Бровари та повідомляє.
Листом від 04.06.2018 № 9-7-1854 виконавчий комітет Броварської міської ради повідомив, що по даним зверненням направлено листи та приписи керівникам комунальних служб міста, керівникам приватних підприємств та організацій, власникам приватних садиб.

Статус: Надано відповідь