Звернення № 3251

#3251 створено 11 Травня 2018

2

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Спаська, 6А, Новомосковськ, Дніпропетровська область, Україна, 51200
Координати сміттєзвалища: 48.635312202392, 35.210980810225
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Червня 2018

ВИКОНАНО

В городе Новомосковск возле детского садика ”Ласточка” находятся баки для мусора, которые не вывозят по пол года. Пакетики разлетаются по всем окрестностям, мусор лежит горами, воняет, проезд к садику затруднён. Обращения к местной власти результатов не дали. Просим вмешаться в данную ситуацию, и заставить власти вывозить мусор регулярно.

11.05.2018, 13:19 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.05.2018, 13:19 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.05.2018, 18:06 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.06.2018, 17:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Ольго Олександрівно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку. Дякуємо :).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

11.06.2018, 14:34 Підтвердження виконання Заявником.

Спасибо большое стало приятней водить ребёнка в сад, теперь главное, чтобы коммунальные службы регулярно вывозили мусор.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником