Звернення № 3231

#3231 створено 10 Травня 2018

3

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: М29, Дніпропетровська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.647695393524, 35.17661601305
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Червня 2018

НЕ ВИКОНАНО

На території полігону ”Екологія Україна”07.05.2018 розпочалася маштабна пожежа, яка охопила майже половину території сміттєзвалища, пожежа є екологічною катастрофою, яка несе загрозу життю та здоров’ю населення міста Новомосковськ, с. Мар’янівка, с. Підгороднє. На території полігону не проводяться заходи щодо усунення пожежі та припинення отруєння населення продуктами горіння, не припиняється підвезення нових порцій сміття, мабуть це і є переробка сміття яку так рекламує на свому сайті компанія ”Екологія Україна” http://ecoukraine.biz/, цікаво небезпечні відходи компанія так само переробляє шляхом підпалу. Полігон планують розширювати, але забезпечити безпеку єксплуатації навіть цієї території компанія невзмозі. Дзвінки до МЧС не мали ніякого результату.
Прошу: вжити заходід щодо усунення порушення екологічних норм , та притягнення до відповідальності всіх винних.

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян», ст. 23-1 Закону України «Про відходи», підпункту 3 пункту 1 Положення про Мінприроди, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 № 32, прошу вжити заходів щодо:

забезпечення здійснення перевірки викладених у зверненні фактів;
притягнення до відповідальності винних осіб;
ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.
Мажара ольга Олександрiвна

10.05.2018, 15:37 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.05.2018, 15:38 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.05.2018, 13:40 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.06.2018, 17:17 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Ольго Олександрівно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку. Дякуємо :).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

11.06.2018, 14:28 Спростування виконання Заявником.

Чуток засыпали глиной, как дымило так и дымит, вонище жуткая, возможно если бы Днепропетровская обладминистрация переехала под свалку, очаги возгорания быстрей бы были потушены, а так просто создание видимости деятельность и бесцельная трата бюджетных средств

Статус: Відхилено Заявником