Звернення № 318

#318 створено 24 Вересня 2016

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Україна, Київ, Малоземельна вулиця
Координати сміттєзвалища: 50.39208753706, 30.594873866066
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 24 Жовтня 2016

НЕ ВИКОНАНО

по адресу Малоземельна 98 г. Киев , хозяин участка Самохин Алексей Юрьевичь - организовал незаконный сброс асфальтного дорожного мусора в размере 25-30 грузовиков , на береговую земельную полоску прилегающую к его участку

24.09.2016, 16:27 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

24.09.2016, 16:27 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.10.2016, 17:15 Статус змінено.

Статус: Прострочено