Звернення № 3154

#3154 створено 3 Травня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Нетішин, Хмельницька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.325674, 26.648268
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 2 Червня 2018

В РОБОТІ

Стихійне звалище на дачних участках

03.05.2018, 15:43 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

03.05.2018, 15:43 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.05.2018, 18:06 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.05.2018, 15:49 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Проведено обстеження несанкціонованого сміттєзвалища, за результатами перевірки складено акт, Вирішено винести на розгляд виконавчого комітету проект рішення щодо ліквідації даного сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь