Звернення № 3061

#3061 створено 26 Квітня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Автошлях Т 1016, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.243987059451, 30.995626151562
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 26 Травня 2018

В РОБОТІ

Одне із стихійних звалищ на цій трасі. Постійно зявляється більше мусору.

26.04.2018, 17:19 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.04.2018, 17:19 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.05.2018, 12:29 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.05.2018, 15:31 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 26.04.2018 № К 44.1610.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Косован О.А. від 26.04.2018 № 3061-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.243987059451, 30.995626151562 та повідомляє.
Бориспільська районна державна адміністрація повідомляє, що виявлене сміттєзвалище розташоване за межами населених пунктів та знаходиться у смузі відведення автомобільної дороги Т-10-16 Київ-Ревне-Рогозів у напрямку с. Рогозів.
Слід зауважити, що райдержадміністрацією прийняте розпорядження від 26.03.2018 року № 372 «Про проведення в Бориспільському районі двомісячника благоустрою населених пунктів» з 26 березня по 25 травня 2018 року, відповідно до якого дорожнім службам району забезпечити проведення робіт по поточному ремонту автомобільних доріг та прибиранню прилеглих до них територій.
Відповідно до ст. 20 Закону України «Про відходи» райдержадміністрація здійснює контроль за додержанням юридичними та фізичними особами вимог у сфері поводження з виробничими та побутовими відходами.
З огляду на вищезазначене Бориспільська райдержадміністрація направила лист до директора ТОВ «Спец комплект постач» щодо приведення території вздовж автомобільної дороги Т-10-16 Київ-Ревне-Рогозів до належного санітарного та естетичного стану.

Статус: Надано відповідь