Звернення № 3047

#3047 створено 25 Квітня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Олімпійська, 8Б, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.50781, 30.83549
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Травня 2018

В РОБОТІ

Територія біля сміттєвого майданчика знаходится в занедбаному стані

25.04.2018, 11:31 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.04.2018, 11:31 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.04.2018, 11:45 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.05.2018, 09:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване найближчим часом

Статус: Надано відповідь