Звернення № 3046

#3046 створено 25 Квітня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Сергія Москаленка, 45, Бровари, Київська обл., Україна, 07402
Координати сміттєзвалища: 50.50409, 30.83138
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Травня 2018

В РОБОТІ

Зносять сміття до недобудованого приміщення

25.04.2018, 11:32 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.04.2018, 11:32 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.04.2018, 11:45 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.05.2018, 09:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване найближчим часом

Статус: Надано відповідь

30.05.2018, 15:35 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника