Звернення № 3045

#3045 створено 25 Квітня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Підприємницька, Бровари, Київська обл., Україна, 07402
Координати сміттєзвалища: 50.50346, 30.83109
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Травня 2018

В РОБОТІ

Смітник

25.04.2018, 11:32 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.04.2018, 11:32 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.04.2018, 11:45 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.05.2018, 09:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване найближчим часом

Статус: Надано відповідь