Звернення № 3043

#3043 створено 25 Квітня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Підприємницька, 14, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.49634, 30.82692
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Травня 2018

В РОБОТІ

Сміття

25.04.2018, 12:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.04.2018, 12:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.04.2018, 14:57 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.05.2018, 09:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване найближчим часом

Статус: Надано відповідь