Звернення № 3042

#3042 створено 25 Квітня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Підприємницька, Бровари, Київська обл., Україна, 07402
Координати сміттєзвалища: 50.49663, 30.82179
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Травня 2018

В РОБОТІ

Створили стихійний смітник на промзоні

25.04.2018, 13:19 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.04.2018, 13:20 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.04.2018, 14:57 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.05.2018, 09:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване найближчим часом

Статус: Надано відповідь