Звернення № 3041

#3041 створено 25 Квітня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Олега Онікієнка, 8А, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.5074, 30.81774
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Травня 2018

ВИКОНАНО

Мешканці створили смітник біля гаражів

25.04.2018, 13:20 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.04.2018, 13:20 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.04.2018, 14:58 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.05.2018, 09:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване найближчим часом

Статус: Надано відповідь

21.05.2018, 10:29 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

21.05.2018, 11:04 Підтвердження виконання Заявником.

Прибрали

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником