Звернення № 3039

#3039 створено 25 Квітня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Олега Онікієнка, 2А, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.5055, 30.80301
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Травня 2018

ВИКОНАНО

На території автозаправочної станції сміття

25.04.2018, 13:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.04.2018, 13:21 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.04.2018, 15:16 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.05.2018, 09:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване найближчим часом

Статус: Надано відповідь

14.06.2018, 10:22 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

14.06.2018, 10:26 Підтвердження виконання Заявником.

Прибрано

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником