Звернення № 3024

#3024 створено 24 Квітня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Університетський проспект, 29-31, Кропивницький, Кіровоградська область, Україна, 25000
Координати сміттєзвалища: 48.506379889349, 32.201061844826
Відповідальний: Кіровоградська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 24 Травня 2018

В РОБОТІ

Раніше на вказаному місці знаходились бетонні блоки під фундамент будинку, після того як їх витягнули - залишилася яма, куди люди викидають сміття, яке розноситься вітром та собаками по всьому мікрорайону. Прохання вирішити дану проблему

24.04.2018, 12:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

24.04.2018, 12:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.05.2018, 09:49 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.05.2018, 14:29 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Відповідь надано листом від 11 травня 2018 року №Ч-395/06-05


Документи:

Статус: Надано відповідь