Звернення № 2965

#2965 створено 7 Травня 2018

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Комарова, 8, Хмільник, Вінницька область, Україна, 22001
Координати сміттєзвалища: 49.571442, 27.956568
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Червня 2018

В РОБОТІ

проблемою являється дане стихійне сміттєзвалище, яке являється стихійним. люди викидають сміття прямо за городами. ніхне на це не звертає увагу.

07.05.2018, 12:01 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.05.2018, 12:01 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

24.05.2018, 17:30 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.05.2018, 17:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Повідомляємо, що за наявною в Департаменті інформацією на виявлене Вами стихійне сміттєзвалище за вказаними координатами відсутній паспорт місць видалення відходів.
Відповідно до листа державної екологічної інспекції у Вінницькій області Хмільницькій міський раді видано припис щодо ліквідації даного сміттєзвалища та недопущення його виникнення у майбутньому.
Станом на 18.05.2018 КП "Хмільниккомунсервіс" розпочато роботи з ліквідації сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь