Звернення № 2946

#2946 створено 7 Травня 2018

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Львівська, 1А, Петропавлівська Борщагівка, Київська обл., Україна, 08130
Координати сміттєзвалища: 50.431252825093, 30.317487604916
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Червня 2018

В РОБОТІ

Несанкционированный выброс мусора происходит вдоль всего поля вдоль ЖК Львовский, ежедневно вывозится мусор в указанный район на легковом транспорте. Просьба к кротчайшие сроки ликвидировать свалку. И привести территорию в порядок. Обязать собственников земли не допускать сбор мусора, зарастание сорняком и амброзией.

07.05.2018, 12:14 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.05.2018, 12:14 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.05.2018, 14:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.06.2018, 18:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 07.05.2018 № Л 13.1760.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Лисицької М.В. від 07.05.2018 № 2946-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.431252825093, 30.317487604916 та повідомляє.
Києво-Святошинська районна державна адміністрація повідомляє,що стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване найближчим часом.

Статус: Надано відповідь