Звернення № 2900

#2900 створено 19 Квітня 2018

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Перемоги, 99, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000
Координати сміттєзвалища: 47.830079068963, 35.137957334518
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 19 Травня 2018

НЕ ВИКОНАНО

На дитячому майданчику,вул.Перемоги,99(прилеглий до парку будинок) купа сміття,яке інколи прибирають.Стоїть жахливий сморід.Майданчик потребує оновлення.Пісок дуже брудний.Сам парк теж весь в смітті.Не вистачає урн.Рідко,але збираються самі батьки й проводиться прибирання.Прохання застосувати належні дії щодо наведення чистоти на дитячому майданчику та парку, й підтримання порядку в подальшому.

19.04.2018, 13:57 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.04.2018, 13:57 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.04.2018, 14:36 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.05.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено