Звернення № 2880

#2880 створено 19 Квітня 2018

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Меліоративна, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.514989478548, 30.630372650921
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 19 Травня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Судячи із сміття яке там знаходиться, скидають його власники автостоянки та гаражного кооперативу навпроти. Навіть зробили собі заїзд з дороги зрубавши дерева. Щоб було легше скидати сміття із машин. Є свіжі сліди заїзду машин. і це все знаходиться 40 метрів від озера!

19.04.2018, 14:23 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.04.2018, 14:24 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.05.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено