Звернення № 2845

#2845 створено 16 Квітня 2018

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Пухівська, 2, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.513283894514, 30.640897639096
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 16 Травня 2018

В РОБОТІ

Саме цікаве, що звалище знаходиться в 10 метрах від центрального входу на нібито Державне підприємство ”Інформ Ресурси”. Судячи з встановленного там санвузла на галявині, та смітниковій ямі біля нього... Довго гадати не приходиться, щоб зрозуміти куди веде стежка... З такими темпами через декілька років зелена галявина перетвориться на величезне звалище сміття.
1. Встановити та притягнути до відповідальності винних осіб;
2. Прибрати несанкціоноване сміттезвалище;
3. Прйняти міри для подальшого контролю за благоустроем місцевості, з боку працівників Штрафмайдану;
4. Перевірити наявність документів що підтверджують вивезення побутового сміття та рідких нечистот в найближчих будівлях (Штрафмайдан, магазин, кафе)

16.04.2018, 14:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.04.2018, 14:22 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця