Звернення № 2768

#2768 створено 16 Квітня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Переяславський шлях, Бровари, Київська обл., Україна, 07402
Координати сміттєзвалища: 50.49197, 30.79004
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Травня 2018

В РОБОТІ

Вся обочина дороги від жд переїзду до окружної в смітті та будівельних відходах

16.04.2018, 16:59 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.04.2018, 17:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.04.2018, 15:17 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні