Звернення № 2765

#2765 створено 16 Квітня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Бровари, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.50146, 30.79534
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Травня 2018

В РОБОТІ

Вхід до кладовища вимощений з сміття

16.04.2018, 17:01 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.04.2018, 17:01 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.04.2018, 15:17 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні