Звернення № 2764

#2764 створено 16 Квітня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Ярослава Мудрого, 92А, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.50193, 30.79237
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Травня 2018

В РОБОТІ

В лісосмугу біля жд колій мешканці прилеглих будинків зносять сміття

16.04.2018, 17:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.04.2018, 17:02 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.04.2018, 15:18 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.05.2018, 15:07 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 17.04.2018 № Я 29.1411/2746/1419/1437.2; та від 16.04.2018 № Я 29.1373/1376/1378/1381/1392/1394/1393/1374/1405/1383/1382/1349/1352/1337/1389/1391/1388/1390/1396/1397/1399/1402/1401/1403/1407/1408/1354/1350/1406/1404/1409/1384/1385/1387/1386/1353/1361/1362/1365/1375/1372.2 депар-таментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення громадянина Яроша В.М. №2868/2746/2752/2747/2797/2800/2802/2805/2770/2772/2771/2798/2759/2807/2806/2811/2814/2846/2767/2769/2766/2768/2774/2775/2777/2780/2779/2781/276/2762/2816/2812/2760/2782/2763/2808/2810/2765/2764/2815/2784/2785/2788/2799/2796-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленних стихійних сміттєзвалищ в місті Бровари та повідомляє.
Листом 04.05.2018 № 9-7-1454 виконавчий комітет Броварської міської ради повідомив, що по даним зверненням направлено листи та приписи керівникам комунальних служб міста, керівникам приватних підприємств та організацій, власникам приватних садиб.

Статус: Надано відповідь