Звернення № 2762

#2762 створено 16 Квітня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Аркадія Голуба, 5А, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.49821, 30.78991
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Травня 2018

В РОБОТІ

На краю дороги купи сміття яке з роками тількі збільшуються

16.04.2018, 17:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.04.2018, 17:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.04.2018, 15:18 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні