Звернення № 2760

#2760 створено 16 Квітня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Перонна, 3, Бровари, Київська обл., Україна, 07402
Координати сміттєзвалища: 50.49692, 30.78647
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Травня 2018

В РОБОТІ

Сміття

16.04.2018, 17:09 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.04.2018, 17:09 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.04.2018, 15:18 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні