Звернення № 2602

#2602 створено 10 Квітня 2018

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.524712, 30.39446
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 10 Травня 2018

В РОБОТІ

Добрий день. У лісі на Виноградарі, поруч з пішохідним мостом, було викинуте будівельне сміття. Місце ліворуч, як заїхати в ліс.

10.04.2018, 15:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.04.2018, 15:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця