Звернення № 2571

#2571 створено 11 Квітня 2018

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Олега Кошового, 83, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000
Координати сміттєзвалища: 48.277682691553, 25.915165292099
Відповідальний: Чернівецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Травня 2018

В РОБОТІ

Це жахливе стихійне сміттєзвалище розташувалося в п’яти метрах від тротурару по вулиці Олега Кошового, прямо на ґрунтовому з’їзді з вулиці, одразу за будинком № 83, який лиш будується. Воно складається переважно з пластикових відходів: пакетів, упаковок, пакавальних плівок, пластмасових відер, пластикових пляшок, флаконів, а також мішків з харчовими відходами та різноманітним побутовим сміттям. За візуальними оцінками загальний об’єм сміття складає близько 10-15 кубічних метрів. Тут є дві великі купи сміття, одна з яких перекриває ґрунтовий проїзд, а також багато маленьких купок. Таке враження, що ці дві купи сміття були вивалені самоскидами, а дрібні купи утворені мешканцями, які не змогли донести свої помиї до сміттєвого баку.
Взагалі, створення цього стихійного сміттєзвалища не вписується ні в які рамки здорового глузду. Ці купи видно з проїжджої частини і тротуару вулиці Олега Кошового.
Вимагаю від свого імені та імені небайдужих мешканців околиць, які вказали на дане сміттєзвалище, негайно його ліквідувати та провести розслідування з приводу того хто його утворив і притягнути до відповідальності порушників.
До звернення додаються фотознімки та схема розміщення даного сміттєзвалища. Одна фотографія зроблена 03 квітня 2018 року, решта фотографій - 06 квітня 2018 року о 18:46.

11.04.2018, 14:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.04.2018, 14:41 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернівецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця