Звернення № 2507

#2507 створено 3 Квітня 2018

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Котовського, Хмільник, Вінницька область, Україна, 22001
Координати сміттєзвалища: 49.551287, 27.933418
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 3 Травня 2018

В РОБОТІ

В цьому місці є щось схоже на копанку, там зібралась вода і утворилась велика калюжа в яку накидали гілок, будівельних матеріалів, пластикових пляшок та іншого сміття.
На відстані 100 метрів від цієї ями знаходиться Санстанція.
Прошу вжити заходів для очищення цього стихійного сміттєзвалища.

03.04.2018, 03:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

03.04.2018, 03:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.05.2018, 10:18 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

02.05.2018, 10:20 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

За наявною в Департаменті інформацією на виявлене Вами стихійне сміттєзвалище за координатами 49.551287,27.933418 відсутній паспорт місця видалення відходів.
Згідно з інформацією, наданою Хмільницькою міською радою, в рамках виконання розпорядження міського голови від 05.04.2018 року №138 «Про організацію та проведення весняної акції з благоустрою та санітарної очистки м.Хмільник», будуть проведені заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території міста.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

07.05.2018, 13:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Згідно інформації державної екологічної інспекції у Вінницькій області Хмільницькій міській раді видано припис про ліквідацію несанкціонованих звалищ твердих побутових відходів на території міста на недопущення влаштування таких сміттєзвалищ у подальшому.

Статус: Надано відповідь