Звернення № 2499

#2499 створено 2 Квітня 2018

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Залаегерсег, 8А, Херсон, Херсонська область, Україна, 73009
Координати сміттєзвалища: 46.664414, 32.657335
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 2 Травня 2018

НЕ ВИКОНАНО

постоянно грязно, примите меры

02.04.2018, 10:39 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.04.2018, 10:39 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.05.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено