Звернення № 2498

#2498 створено 2 Квітня 2018

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.33494, 30.57076
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 2 Травня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Жуков остров, возле входа в тоннель

02.04.2018, 10:39 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.04.2018, 10:42 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.05.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено