Звернення № 2496

#2496 створено 1 Квітня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Автозаводська вулиця, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000
Координати сміттєзвалища: 47.768101, 35.197427
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Травня 2018

В РОБОТІ

Безхазяйне сміттєзвалище побутових та будівельних відходів поблизу 6-го кварталах Олександрівського лісництва.

01.04.2018, 08:14 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.04.2018, 08:14 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.04.2018, 10:15 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.04.2018, 13:13 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь

16.04.2018, 08:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Інспекцією з благоустрою Запорізької міської ради

Статус: Надано відповідь