Звернення № 2484

#2484 створено 1 Квітня 2018

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Залаегерсег, 8А, Херсон, Херсонська область, Україна, 73009
Координати сміттєзвалища: 46.664394, 32.657221
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Травня 2018

НЕ ВИКОНАНО

мусор здесь разбросан постоянно, примите меры

01.04.2018, 05:39 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.04.2018, 05:39 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.05.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено