Звернення № 2463

#2463 створено 1 Квітня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Городня вулиця, 6-2, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000
Координати сміттєзвалища: 47.792453934352, 35.210031308234
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Травня 2018

В РОБОТІ

Компания Умвельт постоянно не вывозит мусор с улиц г.Запорожья Огородная и Балка Поповка в период от 2-х недель до месяца. Жители улиц вынуждены складировать мусор в общую кучу на центральной улице Космическая, так как мусор возле дворов лежит неделями и расстаскивается животными. Мусор вываливается постоянно на кучу, так как нет вывоза мусора и нет мусорного бака.
На фото показана малая куча мусора. Куча может быть и в 3-и раза больше. Буду фотографировать и отсылать.

01.04.2018, 09:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.04.2018, 09:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.04.2018, 10:15 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.04.2018, 13:15 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь

16.04.2018, 08:50 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Інспекцією з благоустрою Запорізької міської ради

Статус: Надано відповідь

27.04.2018, 07:22 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Районною адміністрацією Запорізької міської ради по Комунврському району

Статус: Надано відповідь