Звернення № 2439

#2439 створено 18 Березня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Проектна, 4, Слобідка-Гуменецька, Хмельницька область, Україна, 32327
Координати сміттєзвалища: 48.729351, 26.592442
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Квітня 2018

В РОБОТІ

доброго дня! осбб після вирізки дерев з жовтня місяця минулого року не прибрало за зобою і зараз зробили свалку на дитячому майданчику. моє звернення в телефонному режимі не прийняли. прошу вплинути на ситуацію.Дякую

18.03.2018, 04:50 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.03.2018, 04:50 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.03.2018, 09:17 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.04.2018, 09:35 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

сміттєзвалище ліквідовано


Документи:

Статус: Надано відповідь