Звернення № 2437

#2437 створено 15 Березня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: проспект Леся Курбаса, 1А, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.432543, 30.400522
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 14 Квітня 2018

НЕ ВИКОНАНО

сміттєзвалище не прибране

15.03.2018, 06:39 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.03.2018, 06:39 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.04.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено