Звернення № 2436

#2436 створено 15 Березня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Буди, Чернігівська область, Україна, 16762
Координати сміттєзвалища: 50.731914849127, 32.288977280259
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Квітня 2018

В РОБОТІ

Ичнянский национальный природный парк. Публикуется 3-й раз так как исполнительная служба гос. экоинспекции Пташник Алла Григоревна и ее начальник Сидоренко, абсолютно игнорируют масштабные мусорные свалки в Ичнянском ПП Украины и не исполняют свое прямое служебное обязательство, что в свою очередь проблема только усугубляется и активно распространяется по всему территории парка. Бездействия выше указанных чиновников вредит окружающему среду. Настоятельно просим принять чрезвычайные меры по устранению стихийных свалок и взять под личным контролем заместителю министру экологии Полуйко В.Ю. Проблема серьезная и требует тщательного изучения. Такие свалки очень много.

15.03.2018, 06:39 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.03.2018, 06:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.04.2018, 12:40 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.04.2018, 12:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення, яке зареєстроване 13.03.2018р. за № 2436 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа» та повідомляє наступне.
За інформацією Ічнянської райдержадміністрації фотофіксація даного сміттєзвалища є знімком із іншого звернення, яке зареєстровано в електронному сервісі «Інтерактивна мапа» № 2357. В свою чергу порушене питання у зверненні № 2357 вже розглядалося у жовтні 2017 року. За наполяганням Держекоінспекції дане несанкціоноване сміттєзвалище було ліквідовано силами ДП «Прилуцьке лісове господарство».
Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до п.1 Розділу ІІ наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 23.01.2017р. №17 «Про затвердження Положення про електронний сервіс» (далі – Наказу), метою впровадження та функціонування Сервісу є приймання через електронний кабінет електронних звернень заявників щодо виявлення місць чи об’єктів несанкціонованих та неконтрольованих звалищ відходів. П.1 Розділу IV Наказу передбачено право відхилення звернення заявника відповідальним працівником Мінприроди у разі, якщо воно не відповідає меті створення Сервісу.
Прийняття рішень щодо бездіяльності державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища не відноситься до компетенції обласної державної адміністрації та не відповідає меті створення Сервісу.
З метою дотримання вимог вищевказаного Наказу просимо при подальшому використанні Сервісу залишати звернення виключно щодо виявлених несанкціонованих та неконтрольованих звалищ відходів.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 13.04.2018р. №02-22/17-П) направлена на зазначену Вами поштову та електронну адреси.


Документи:

Статус: Надано відповідь