Звернення № 2435

#2435 створено 15 Березня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Миру, 91, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Координати сміттєзвалища: 49.810126, 23.944031
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Квітня 2018

В РОБОТІ

Незаконне сміттезвалище

15.03.2018, 06:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.03.2018, 06:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

05.04.2018, 10:26 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.04.2018, 10:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації надає лист Франківської районної адміністрації щодо відсутності у місті Львові вулиці Миру. У зв'язку з цим Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища не може бути розглянуте по суті питання.

Статус: Надано відповідь

05.04.2018, 10:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації надає лист Франківської районної адміністрації щодо відсутності у місті Львові вулиці Миру. У зв'язку з цим Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища не може бути розглянуте по суті питання.

Статус: Надано відповідь