Звернення № 2433

#2433 створено 15 Березня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Космонавта Волкова, 24-26, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.486345, 30.642777
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 14 Квітня 2018

НЕ ВИКОНАНО

я так понял тут кто то живет

15.03.2018, 06:41 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.03.2018, 06:41 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.04.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено