Звернення № 2431

#2431 створено 13 Березня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: провулок Марата, 5А, Шостка, Сумська область, Україна, 41100
Координати сміттєзвалища: 51.85973158471, 33.490447526074
Відповідальний: Сумська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Квітня 2018

В РОБОТІ

Мусорка забита мусором, в радиусе 2-3 метров валяется мусор

13.03.2018, 12:20 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.03.2018, 12:20 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.03.2018, 16:38 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.04.2018, 15:12 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

За результатами розгляду Вашого звернення від 13.03.2018 № 2431 щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища за адресою: провулок Марата, 5А, м. Шостка, Сумська область за координатами 51.85973158471, 33.490447526074, повідомляємо.
Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації направлені запити до Шосткинської міської ради, Державної екологічної інспекції у Сумській області з метою з’ясування фактів, зазначених у зверненні, та вжиття заходів реагування.
За інформацією Шосткинської міської ради зазначене у зверненні стихійне сміттєзвалище ліквідовано, територія знаходиться у належному санітарному стані.

Статус: Надано відповідь